O nás

image
image

Víta Vás Webnator.sk

Budúcnosť patrí nám, vytvorme si ju spoločne!

Náš projekt, presnejšie samotný názov Webnator.sk je pomerne nový na internetovom trhu, no za ten čas sa aktívne venujeme budovaniu klientely za účelom splnenia požiadaviek a naplnenia spokojnosti našich zákazníkov. Členovia nášho Tímu majú však dlhoročné skúsenosti v oblasti informačných technológií ďaleko prevyšujúce históriu projektu. Za celé toto krátke obdobie sme sa ale dokázali vyšplhať medzi najlepších vo svojom odbore v rámci slovenského trhu. Preto, ak uvažujete o vytvorení stránky, grafických prác, či zviditeľnení svojej firmy, ste na správnom mieste.

Každej objednávke venujeme maximálne úsilie a snažíme sa o 100% výsledok.

Naše zručnosti v percentách

PHP99%
Adobe Photoshop85%
Javascript75%
HTML5 / CSS3100%
SEO89%
Marketing83%
01

Kontaktujte nás

Prvým krokom k získaniu služby (webu, eshopu,...) a naplneniu tak vašich predstáv je spojenie sa s nami. Kontaktovať nás môžete formou vyplnením cenovej ponuky (najpresnejšia proforma kalkulácie), odoslaním kontaktného formulára alebo telefonickým dohovorom.

02

Rozbor a analýza

V tejto fáze rozoberáme možnosti tvorenia Vašej požiadavky. Ďalej prebieha vzájomná komunikácia - formou osobného strenutia alebo online (emailom, telefonicky), na základe čoho vytvoríme vývojový diagram a návrh posunieme developerskému tímu.

03

Vývoj Vašej služby

Naše oddelenie developerov pracuje na vytváraní Vašej požiadavky, na základe analytického rozboru a prípadnej komunikácií s zákazníckou podporou. Pri svojej práci využívajú najmodernejšie technológie v spojení s ich dlhoročnými skúsenosťami pre Vašu maximálnu spokojnosť.

04

Dokončenie a odovzdanie

Objednaná služba sa nachádza vo finálnej verzií, kde prebiehajú v prípade webových stránok, bezpečnostné a vizuálne kontroly, a samozrejme kontrola funkcionalít. Po úspešnom teste Vás kontaktujeme a objednávku Vám odovzdáme buď vo fyzickej forme USB kľúču alebo zaslaním na e-mail.